Bīdāmie vārti

Bīdāmie vārti – piemēroti privātmājas pagalmiem

 

Ērtas un modernas konstrukcijas, kuras ir labs risinājums privātmājas iežogojumam. Vārtu vairogs tiek savienots ar bīdāmo vārtu sistēmas mehānismu, kas tiek novietots uz sliedes. Vārti atveras, bīdoties pa šo sliedi gar žoga vai sienas iekšmalu. Galvenie ieguvumi no bīdāmiem vārtiem – izturīgums, drošība lietošanā un ērtā ekspluatācija. Bīdāmo vārtu sistēma nodrošina stabilu darbību nelabvēlīgos laika apstākļos. Piemēroti pagalmiem, kur ir neliels  attālums starp garāžu un vārtiem.

Vārtiem ir iespējamas dažādas apdares:

Kādus labāk izvēlēties? Varat izlasīt šo rakstu, lai noskaidrotu kādi ir vārtu veidi, un kurš tehniskais risinājums būtu piemērots jūsu vajadzībām.

Viena no priekšrocībām – bīdāmos vārtus ir vieglāk pielāgot jebkura platuma vārtu zonai. Ja ir standarta iebraucamais ceļš, tad labi varēs uzstādīt arī veramos vārtus. Vārti ir izturīgāki pret mehāniskiem spiedieniem un vēja ietekmi.

Piedāvājam vārtu furnitūru ar BFT bīdāmo vārtu automātiku dažādos izmēros un veidos. Bīdāmo vārtu furnitūras komplekti.

Cenas

Vārtu cena atkarīga no vairākiem parametriem:

  • vērtnes platuma,
  • vārtu augstuma,
  • izmantotajiem materiāliem.

Uzstādīt veramos vārtus būs izdevīgāk ar zemākām izmaksām. Vienīgi automātika tiem ir dārgāka. Turpretim bīdāmie vārti ir dārgi, bet automātika tiem ir krietni lētāka. Tomēr kopējās izmaksas abu vārtu veidiem ir aptuveni vienādas: Augstas kvalitātes vārti maksā ap 1000 eiro.

Cenas veidojas atkarībā no izmēriem un bīdāmo vārtu pildījumiem (koka, metāla kalumi, 2D vai 3D paneļu žogi, štaketa žogi utt.)

Bīdāmie vārti un bīdāmo vārtu furnitūra | Ornamental Steel Bīdāmo vārtu automātika ar BFT vārta sistēmu | Ornamental Steel Metāla bīdāmie vārti ar BFT bīdāmo vārtu automātiku | Ornamental Steel

 

Pilns serviss Vārtu uzstādīšanai. Sākot ar izmēru noņemšanu, piemērotāko risinājumu piemeklēšanu, vārtu uzstādīšanu un montāžu visā Latvijā.

Sazinies ar mūsu nozares speciālistiem un mēs Jums atradīsim vispiemērotāko risinājumu.

 

Kontakti