Metāla vārti

Meklē metāla vārtus? Ornamental Steel piedāvā dažādus metāla vārtus jebkurai gaumei. mums ir simtiem estētiski pievilcīgi metāla kalumi stila vārti, kas tiek pārdoti par viskonkurētspējīgākajām cenām. Metāla vārti, kuri ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda detaļām. Jūs varat izvēlēties modernu, greznu vai tradicionālu dizainu stilā, kas atbilst jūsu mājai un dārzam par cenu, kas atbilst jebkura mājas īpašnieka budžetam, kā arī veikt individuālo pasūtījumus.

Metāla vārti ir vislabākais risinājums privātmājām, uzņēmuma teritorijas iežogošanai. Tas ir labākais veids, domājot vairāk par tālāku nākotni, jo ir izturīgāki ilgtermiņā, piemēram, salīdzinot ar koka vārtiem.

Metāla vārti un to pildījumi:

  • Metāla kalumi;
  • Štaketa žogi, metāla profilētās loksnes, alucinks– alumīnija un cinka sakausējums, kur proporcijas ir attiecīgi 55% un 45%materiāls;
  • 2D/ 3D metāla žogi.
  • Koka;

Metāla vārti un to funkcijas veidi:

  • Bīdāmie vārti;
  • Veramie vārti.

Kā arī piedāvājam tos dažādās krāsas, jo mūsu sortimentā ir augstas kvalitātes metāla krāsas un citus metāla apstrādes aerosoli, kuri aizsargās no rūsas veidošanās.

Varam arī atjaunot esošos metāla vārtus.

Mēs ne tikai piedāvājam metāla vārtus, bet arī nodrošinām to piegādi, montāžu un veco metāla vārtu demontāžu. Pilns serviss jebkurai gaumei.

Droši sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuriem ir ilggadēja pieredze metāla vārtu ražošanā, uzstādīšanā un atjaunošanā. Atradīsim jums piemērotāko risinājumu gan vizuālā noformējumā, gan jūsu pieļaujamā budžetā.